Podziękowanie

Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim za ciepłe i miłe słowa, które otrzymałam na blogu, drogą mailową jak i na Facebooku. To bardzo budujące, jeżeli hobby, w które wkłada się całe serce, wywołuje uśmiech na twarzy i powoduje, że obcy ludzie w tak pozytywny sposób reagują na widok miniaturek.
Program Dzień Dobry TVN z całą pewnością pomógł mi chociaż odrobinę zaczarować kilka osób miniaturowym światem domków dla lalek. 
Bardzo dziękuję ekipie TVN, która pomogła mi przezwyciężyć stres zarówno w trakcie kręcenia materiału filmowego jak i przed występem w studio. Wszyscy, z którymi miałam okazję się spotkać to bardzo mili ludzie, a stres miałam ogromny:).
Zachęcam Państwa gorąco do zaglądania od czasu do czasu na mojego bloga, na którym będę starała się Państwu przybliżyć zaczarowany świat miniaturek, pokazać jak w domowy sposób można poradzić sobie z pozoru trudnymi do wykonania elementami wyposażenia domku dla lalek.
Gdyby ktoś zajrzał na bloga, a nie widział materiału filmowego - zapraszam:)

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/miniaturowy-swiat,79013.html


Komentarze

 1. Gratuluję i będę czekała na kolejne wpisy :) Ja jestem oczarowana tymi miniaturkami kto wie może kiedyś się odważę :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałabym się zmniejszyć i zamieszkać w tym świecie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Obejrzałam już prawie wszystkie Twoje prace na FB i nie mogę się już doczekać, zeby napisać, że one sa przepiękne! Tak bardzo realistyczne, że gdyby nie kot, to naprawdę trudno by było uwierzyć, że nie są prawdziwe :) Z przyjemnością będę tutaj zaglądać, pozdrawiam :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne wytworki - jest na czym oko zawiesić. Uwielbiam takie prace, są czarujące i takie bardzo realistyczne. Gratuluję wytrwałości i dużej wrażliwości na wszystko co Cię otacza, a zwłaszcza możliwości spełniania marzeń. Pozdrawiam cieplutko Aśka:)

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza